Seznamte se více s čakrami v tomto eBooku ZDARMA.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

eBook Co nám říkají jednotlivé čakry

Na činnosti čaker závisí naše zdraví, pohoda, schopnost prožívat radost ze života, plnit si sny, dosáhnout svého cíle, kvalita mezilidských vztahů, sebeláska, sebehodnota, vztah k Zemi, zodpovědnost za vlastní život a mnohé další.

Co se v eBooku dozvíte?

  • Co jsou čakry a proč je důležité s nimi pracovat.
  • Jaké jsou principy sedmi základních čaker.
  • U jednotlivých čaker budete znát jejich umístění, barvu, živel, klíčové slovo, mantru, co čakru ovlivňuje i jaké má vlastnosti.
  • Jak poznáte, máte-li čakru v harmonii, nebo v disharmonii.
  • Jaké jsou fyzické problémy spojené s konkrétní čakrou.
  • Ke každé čakře dostanete alespoň patnáct tipů jak čakru harmonizovat.

Reference

eBook jsem přečetla jedním dechem. Vtáhl mě do sebe takovou silou, že jsem nevnímala čas a soustředila se pouze na sebe a jednotlivé čakry. eBook v sobě ukrývá poklady v podobě důležitých informací o jednotlivých čakrách společně s mořem praktických tipů, jak je harmonizovat. U páté čakry se mi líbí přirovnání, kdy surfař jede na největší vlně ve svém životě. Obrázky v eBooku jsou krásně sladěné a umocňují jeho dokonalost.
Eva Rosecká
Petry ebook o čakrách je nesmírně obohacující. Pro mě, jako pro člověka, který se o čakrový systém začal zajímat, až nedávno mi dal odpovědi na moje otázky. V eBooku jsou obsaženy veškeré informace, které člověk musí jinak postupně a zdlouhavě vyhledávat na netu a ještě mnohem víc. Je znát, že je Petra skutečnou odbornicí, která se vyzná a tomuto učení je zasvěcena. Pokud si přejete rozvířit svoje energie, dozvědět se o svém těle a zdraví víc, tento ebook by Vám neměl chybět. Děkuju Peťo, že jsi mi dala návod, jak svoje čakry harmonizovat a být i šťastnější. Děkuju.
Martina Mechlová
Petřina kniha o čakrách přináší nejen ucelený přehled o tom, jak naše čakry fungují, jaké mají vlastnosti, napojení a vliv na jednotlivé orgány, k čemu všemu se vztahují, ale i podrobné vysvětlení jejich původu, významu pro každého jedince a návod, jak s nimi pracovat, aby se nacházely v optimálních vibracích a tím pádem nám pomáhaly žít tak, jak bychom si představovali. Stav našich čaker je maximálně důležitý pro naše blaho nejen tělesné, ale i duševní a duchovní a proto se domnívám, že je to oblast, kterou by měl každý znát a vědmě ji rozvíjet. V Petřině eBooku je k tomu kompletní návod, tak neváhejte a udělejte si dobře.
Darja Favartwww.mujpohlednatajemstvivesmiru.cz
E-Book mě mile překvapil, při čtení o jednotlivých čakrách se mi rýsovali nejbližší osoby. Díky tomu přemýšlím nad svým chováním vůči nim, a také mám dobrý tip na dárky v podobě minerálů pro harmonizaci jednotlivých čaker. E-Book doporučuji všem, které zajímá vnitřní rovnováha a chtějí na sobě pracovat.
Adéla Štalmachováwww.adela-stalmachova.cz