Stiskněte tlačítko Odeslat a já Vám zdarma zašlu eBook Cesta vnitřní svobody 🙂

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Chcete mít život v souladu sami se sebou? Přejete si umět lépe řešit své problémy?  Cítíte, že musíte něco ve svém životě změnit, ale nevíte jak na to?

Vesmírné, léčivé energie jsou všude kolem nás. Jsou zde, aby nám byly nápomocny v našich životech. Učí nás milovat, léčit, stát se sami sebou.

S energiemi může pracovat každý, kdo je na to připraven. Každý, kdo cítí, že se chce v životě posunout zase o kousek dál, najít sám sebe, naplnit si život věcmi a lidmi, kteří ho budou činit šťastnějším.

Shamballa 1024 nás vede léčivým procesem. Učí, jak si sami vědomě řídit svůj život, tak abychom si mohli říci „Život je krásný a já jsem šťastný za to, jakým způsobem ho prožívám.“

Naučte se pracovat s vesmírnými energiemi a poznejte cestu vnitřní svobody.

 

Moc hezký eBook. Téma energií mě velmi zaujalo, vzhledem k tomu, čím se zabývám. Moc se mi líbilo, jak autorka popisovala léčení pomocí vesmíru a kde brát tuto energii. Je mi to velmi blízké. Doporučuji přečíst, může se vám změnit pohled na váš život a dokonce můžete vyřešit plno svých problémů.
Růžena Nekudovawww.ruzenanekudova.cz
Petry eBook je skvělý. Ukazuje, jak pracovat s energiemi a jak je zařadit do svého života a pomocí nich žít vědomější a kvalitnější život. Dává čtenáři jasný návod, na co se zaměřit, čeho se vyvarovat a jak na maximum využít a pracovat s energiemi, které zde máme k dispozici. Doporučuji všem, které téma energií zajímá, kniha vás krásně povede.
Kristýna Sucháhttp://kristynasucha.cz/