Jak mě Shamballa dovedla k cestování

Když jsem se poprvé zamýšlela nad názvem svého webu, bylo spojení Cesty Shambally to první, co mě napadlo. V tomto článku bych vám, mým čtenářům, ráda vysvětlila, z jakého důvodu jsem takto webové stránky pojmenovala.

Jsem člověk velice citlivý a empatický, mimo své rodiny miluji další dvě věci, bez kterých bych nebyla kompletní. Jsou to energie a cestování.

Cestování a práce s energií Shambally jsou právě tím, co mi nejvíce změnilo život. Posunulo novým směrem, díky kterému nyní žiji mnohem šťastněji a svobodněji 🙂 

Jak mi pomáhá Shamballa v mém životě?

Znáte ten pocit, když si přečtete nějakou inspirativní knihu a najdete v ní odpověď na vaše otázky, které už nějakou dobu řešíte? To je přesně ono, najednou je vám to jasné a můžete se zase posunout o kousek dál. A co když žádnou takovou knihu nemáte zrovna po ruce?

Nebo stojíte před rozhodnutím, otevírá se vám několik cest a vy nevíte, po které se vydat? Jistě můžete se zeptat svých přátel, rodiny na jejich názory. Já to také tak dělám. Problém může nastat, když se sejde více názorů na danou problematiku. Který je pro vás ten správný, jak poznat nejlepší řešení?

Jistě každý také znáte situaci, kdy máte před sebou náročný den. Víte, že nemůžete vše zvládnout a jste z toho nervózní. Jste unavení, vyčerpaní, bez energie, už jen z představy, co vás čeká. Jak vzniklou situaci řešit?

Já ve všech třech uvedených případech a mnohých dalších situacích používám pomoci energie Shambally 1024.

Je to vesmírná energie, která vám může být v životě hodně nápomocna. Je tu pro nás, stačí se s ní naučit pracovat, dodržovat určité zásady, které k práci s energiemi patří. Najednou máte neustále ve své blízkosti skvělého pomocníka. Pomocníka, který vás nasměruje, doplní energii, ukáže správnou cestu z více možností, ochrání, poléčí na duši i na těle. Přitáhne vám do života lidi a situace, které potřebujete, pomůže najít samu sebe. Více o Shamballe 1024 se může dočíst v mém eBooku, který je zdarma ke stažení zde ˃˃

Shamballa 1024 rovná náš život. Pokud jste někde sešli z cesty, vrací vás zpět. Činí vás šťastnější, protože díky ní postupně objevujete, co znamenají slova „Já jsem“.

Díky vědomé práci s energiemi jsem našla sama sebe. A protože vím, jak snadné je uvíznout v některé části svého bytí a nemoci se pohnout dále, učím lidi, jak používat dostupné vesmírné energie k tomu, aby si zlepšili kvalitu svých životů.

Více o Shamballe se můžete dočíst zde ˃˃

Jak to mám s cestováním? Miluji ho. Tu svobodu, kterou vnímáte každou buňkou svého těla. Poznávání nových kultur, ochutnávání jídel, mluvení s místními lidmi, objevování nových zemí, způsobů žití, kultur.

Dříve jsem jezdila na letní dovolenou přes cestovní kancelář po Evropě. Bylo to fajn, ale ne to, co by mě naplňovalo. Přitahovaly mě exotické země, nejvíce Srí Lanka, kterou jsem si moc přála navštívit. V tu dobu to bylo ještě pro mě nemyslitelné, vydat se na druhý konec světa a ještě na vlastní pěst. Zájezdy přes CK byly finančně nedostupné, ale touha poznávat cizí země velká.

Tak jsem si do svého snu „pustila“ Shamballu a ona zapracovala tak, jako vždy. Na energiích je skvělé to, že vám pomáhají plnit vaše přání.

Určitě znáte citát od Paula Coelha „Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit“. A Shamballa je vesmírná energie 🙂

Následující týden jsem seděla na kávě s kamarádkou. Ona mi zničehonic říká „Co kdybychom společně zorganizovaly nějakou společnou výpravu? Mám ti poslední týden takový silný pocit, že ti to mám říct. Nemohu na to přestat myslet“. Jak myslíte, že to dopadlo?

Slovo dalo slovo a společně jsme zorganizovaly poznávací cestu na 14 dnů po Srí Lance. Vzaly jsme s sebou dalších pět stejně smýšlejících lidí, pro které jsme vše naplánovaly a uskutečnily. A to i přes to, že do té doby jsme ani jedna z nás neměla zkušenosti, jak takovou cestu zrealizovat. Nezbývalo, než se do toho pustit a vše potřebné se naučit. Dopadlo to perfektně, všichni jsme si Srí Lanku moc užili, odvezli si nespočet zážitků, najeli spoustu kilometrů a mně už zůstala tato překrásná země v srdci napořád. Tím moje láska k cestování začala.

Pravdou je, že pokud jen pracujete s energiemi a čekáte, že najednou bude vše super, nefunguje to. Pomocí nich se vám otevírají dveře, ujasňují myšlenky, vstupují vám do života lidé s těmi správnými informacemi, které zrovna v tu danou chvíli potřebujete znát.

Energie spoustu věcí urychlují, mění, zlepšují, čistí, léčí. Ale souběžně i vy sami musíte být aktivní.

Pokud bych já jen požádala o to, že se chci podívat na Srí Lanku a nebyla aktivní, nestalo by se nic. Já v tu pravou chvíli potkala člověka, který mi v mém snu mohl být nápomocen a já jemu v jeho snu o cestování. Tak pracuje vesmír, na mě už bylo, abych chytla příležitost za pačesy a začala podnikat potřebné kroky ke splnění svého snu.

Jsem člověk, který se stále učí. Pokud mám pocit, že něco nejde nebo není podle mých představ, hledám možnosti, jak to změnit. Poznávání vzdálených zemí se od té doby stalo mou vášní. Shamballa mi k tomu dopomohla, otevřela mi dveře, kterými jsem mohla vstoupit. Proto jsem nazvala svůj web Cesty Shambally 🙂 Spojení cestování, životních křižovatek a energií, za pomoci kterých může každý najít tu svou nejlepší cestu.

„Mým posláním je pomoci druhým najít cestu z životních křižovatek. Ukazuji lidem, jak si mohou vědomě řídit svůj život. Pomocí terapie odstraňuji bloky z minulosti a učím jak pracovat s energiemi. Mým přesvědčením je, že každý má právo na šťastný život. Vždy existuje cesta, která vás k němu dovede. “ Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.