kniha Čakrové pohádky

Chtěli byste pro své děti, aby uměly:

 • užívat přítomného okamžiku,
 • vážit si jeden druhého, i sami sebe,
 • plnit si své sny,
 • umět říkat své názory,
 • znát vlastní hodnotu,
 • jít si za svými cíli 
 • umět se radovat ze života?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co dnes předáme svým dětem, se nám v budoucnu bohatě vrátí.

Pojďme tedy podpořit své děti v tom, aby měly do života dobrý start.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O čem je kniha?

 • Kniha Čakrové pohádky je unikátním spojením pohádek, čaker a čistících mandal, které si můžete přímo v knize vymalovat.
 • Do příběhů sedmi zvířecích hrdinů a jejich kamarádů jsou zakomponovány principy základních čaker, které vedou ke šťastnějšímu prožívání života dětí i dospělých.
 • Prostřednictvím pohádek se dozvíte, jak je v životě důležité mít kolem sebe dobré přátele a pomáhat si navzájem, plnit si své sny, jít si za svým cílem a dělat to, co nás baví. 
 • Připomenete si, proč máme mluvit pravdu a nebát se říci, co si myslíme, a proč máme věřit svému srdci, v sílu myšlenky a hlavně sami v sebe, ve svoji jedinečnost.
 • Je potřeba vědět kdo jsme, věřit v to, že všichni máme nějaký dar, který můžeme rozvíjet, že jsme si na tomto světě všichni rovni, ale také, že existuje i něco jiného než hmotný svět.
 • Kniha je doplněna krásnými ilustracemi od dětí z výtvarného oboru ZUŠ. Mandaly do knihy namalovala slovenská umělkyně Saška Murínová.

Sedm pohádek = sedm principů = sedm základních čaker.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč jsem napsala knihu Čakrové pohádky:

 • Ráda bych dětem přirozenou formou předala principy šťastného života.
 • Děti by měly znát svoji hodnotu, nebát se říci svůj názor, umět milovat jak sebe, tak i ostatní, jít za svými sny, plnit si přání a žít takové životy, ve kterých budou spokojené.
 • Každá pohádka vyjadřuje svým příběhem princip jedné ze základních čaker. Děti skrze pohádky získají větší sebevědomí, víru v sebe, ve své sny a přání.

Jak kniha vznikla?

Můj syn miluje pohádky. Nechce je číst z knih, ale je rád, když mu je sama vymýšlím. Každý večer jsem mu vyprávěla nový příběh, moje fantazie pracovala na plné obrátky.

Příběhy o pavoučkovi nebo čarodějnicích miloval, ze všeho nejvíce. 🙂 Vždy musely být zajímavé, napínavé, ale mít také nějaké ponaučení do života.

A tak přišel nápad hodit vše na papír a vydat knihu. Vlastně jsem chtěla napsat knihu už dlouho a teď to dávalo smysl. Pohádek, které ukazují dětem, co je v životě důležité, na trhu moc není.

Jdu cestou osobního rozvoje, hodně pracuji s energiemi, proto jsem se rozhodla napsat pohádky na základě jednotlivých čaker.

Pustila jsem se do toho a napsala sedm nových příběhů, kde každý z nich vyjadřuje jeden z principů šťastného života. Díky navázání spolupráce s dalšími lidmi, knihu zdobí mandaly a krásné ilustrace od dětí. 


Cesta od nápadu k vydání knihy byla dlouhá, ale mnohému mne naučila.

Věřím, že každý z nás je režisérem vlastního života, a že myšlenky mají velkou sílu.

Vydáním knihy jsem si splnila jeden ze svých snů.             


 

Co koupí knihy získáte?

 • Smysluplně strávený čas se svými dětmi, vnoučaty, …
 • Pohádky otevírají a čistí čakry. Díky tomu můžete svému dítěti pomoci vyřešit některé jeho bolístky a budovat tak důvěru mezi vámi.
 • Ke každé pohádce je mandala, kterou si vaše dítě může vybarvit a posílit tím funkci konkrétní čakry.
 • Přes příběhy zvířátek se do podvědomí dítěte dostanou základní principy šťastného života, což může mít pozitivní vliv na jeho budoucí život.

První ohlasy čtenářů

Nádherná knížka. V každé pohádce je krásná myšlenka, ilustrace a mandala k vybarvení, která podtrhne zážitek z příběhu. Opravdu originální a nejen pro děti velmi poučné. Moc se mi líbilo, jak zvířecí hrdinové inspirují, jak se chovat sám k sobě, abych byl šťastný. Kéž by tuto moudrost ovládalo více lidí.
Petra Hlavatáwww.skoliyoga.cz
Kniha Petry Hejtmánkové je prazvláštní počin v dnešní uspěchané době. A to myslím pouze v pozitivním slova smyslu! Pohádek je na trhu mnoho, ale tato knížka si nás se synem získala jakousi nadstavbou, která mnohým jiným knihám na trhu chybí. Je plná jisté hřejivosti, originality a každý příběh má poselství, které může být tím zásadním proto, aby se dětská mysl neuzavírala před možnostmi, jenž skýtá život. Petro děkuji!
Barbora Englischovámaminka, mentorka a zakladatelka projektu Detoxikuj život
Kniha Čakrové pohádky ma očarila na prvý pohľad a to som ešte nevedela, čo presne bude skrývať jej obsah. Čakalo ma 7 úžasných príbehov, ktoré krásne a hlavne jednoducho učia deti podporovať ich individualitu, kreativitu a talenty. Dúfam, že táto kniha výjde aj v slovenčine. Takýto poklad by každá rodina mala mať vo svojej knižnici ☺Ďakujem za jej bohatý obsah!
Dagmar Rakovická Čanigováfoodblogerka, www.dagmarcanigova.sk
Tohle nejsou jen tak ledajaké pohádky. Tyhle by si měli přečíst i dospělí. Nenásilnou formou vás donutí zamyslet se nad důležitými věcmi v životě a vašim dětem ukáží opravdové hodnoty. Navíc jsou doplněné nádhernými ilustracemi a jsou tak opravdovým potěšením pro oko. Je to nejen hezký dárek pro vaše děti, ale i pro vás.
Lucie Klabanovámanažerka
Celá kniha je skvělá a výjimečná ve svém výtvarném a tematickém zpracování. Oceňuji i krásný sloh, pohádky plynou a je to opravdu radost je číst. Především pak ale jejich duchovní přesah. Pohádky mají krásný příběh, jsou hřejivé a měla jsem pocit, jako by se mi u nich otevíralo srdce. Dokonce dospělí si v nich mohou mnohé najít.
Terezie Palkováwww.tereziepalkova.cz
Čakrové pohádky? Co to jen může být? Říkala jsem si před přečtením. A co jsem zjistila? Že Petřiny pohádky jsou moc krásné! Nadchly mě i mého desetiletého syna a považuji je za velice léčivé. Děti se nenásilnou formou dozvědí, co je v životě opravdu důležité. Jak pracovat s vlastní pozorností, emocemi, jak si pěstovat pozitivní vztahy, ocenit vlastní jedinečnost nebo jak ve svůj prospěch využít svou fantazii. Moc se mi líbí konkrétní zvířátka se svými vlastnostmi a problémy, které všichni známe. Petra rovněž krásně uchopila stavbu jednotlivých pohádek, proměny hlavního hrdiny i ponaučení. Všechny pohádky doplňují nádherné ilustrace, které hrají nemalou roli ve výsledném dojmu z celé knihy. Čakrové pohádky Petry Hejtmánkové jsou neobyčejným spojením kouzelných pohádek se zvířecími hrdiny a moudrých příběhů, které dětskému čtenáři jemně osvětlují důležitost i specifika jednotlivých čaker. Knihu ocení děti i dospělí – pro její schopnost rozvíjet fantazii a nechat se milým způsobem poučit o zásadních životních otázkách.
Helena Hrachoválektorka a průvodkyně Vědomého uzdravování

Kniha motivuje děti k plnění svých snů, ke zdravému sebevědomí, k pravdomluvnosti, ale také ve víru v sebe, ve své schopnosti, ve svoji jedinečnost.

Za tištěnou knihu Čakrové pohádky zaplatíte  251 Kč + poštovné.

Myslela jsem i na Slováky a nechala knihu přeložit do slovenského jazyka. Přeložená kniha zatím není v tištěné verzi, ale formou e-booku.

Za slovenský eBook zaplatíte 12 €.

 

Navíc vám ke knize přidávám ještě dárečky:

Při objednávce tištěné knihy Čakrové pohádky dostanete společně s knihou tyto dárky:

 • Záložka do knihy – na záložce je krásná mandala. Věřím, že i při čtení ostatních knih se vám záložka bude hodit.
 • Vlastnoruční podpis – každou knihu, zakoupenou přes moje stránky před odesláním k vám, vlastnoručně podepíši.

Při objednávce e-booku Čakrové rozprávky obdržíte tyto dárky:

 • Mandala radosti – mandala znovu probouzí a posiluje radost ze života, umění radovat se z maličkostí a prožívat život tady a teď. Mandalu vytvořila slovenská malířka Saška Murínová.
 • V e-booku najdete sedm pohádek, sedm plnobarevných mandal a sedm mandal pro čištění konkrétní čakry k vybarvení. Tyto mandaly si můžete vytisknout, kolikrát budete chtít a vaše děti nebo i vy je můžete vybarvovat znovu a znovu.

Mým velkým přáním je, aby se tato kniha dostala ke všem rodičům, kteří chtějí předat svým dětem do života to nejlepší. Kniha Čakrové pohádky vznikla pro děti a rodiče, kteří žijí životy plné lásky, radosti a porozumění.

 

Objednejte si pro své děti Čakrové pohádky právě teď.

     Tištěná kniha Čakrové pohádky 251 Kč                     eBook Čakrové rozprávky 12 €