Jmenuji se Petra Hejtmánková, jsem úplně normální žena, matka dvou dětí a nadšená cestovatelka, která kdysi hledala sama sebe. Moje dcera je už dospělá a já jsem moc pyšná na to, jakým člověkem se stala. Synovi je osm let, je to klasický rošťák, který má svoji hlavu a velké srdce.

Mám běžné zaměstnání, pracuji jako ekonomka, jsem spisovatelka, terapeutka, baví mě práce s lidmi, ale také se zajímám o osobní rozvoj a duchovní růst. Ukazuji lidem, jak uchopit život do vlastních rukou, jak si aktivně řídit svůj život a nenechat se řídit životem.

Mým přesvědčením je, že každý má právo na šťastný život a vždy existuje cesta, která vás k němu dovede.

Už jako malé holce mi bylo jasné, že život smrtí nekončí, že existuje něco mezi nebem a zemí. Narodila jsem se ve znamení Ryb se silně vyvinutou intuicí.

Dělám TFT terapie, učím lidi, jak pracovat s energiemi, pomocí kterých mohou žít mnohem šťastnější, bohatší a vyrovnanější životy. 

Jsem mistr Shambally 1024 a tuto energii zasvěcuji. Shamballa není jen léčivou energií, je to způsob jak najít sám sebe. Více o Shamballe se můžete dočíst zde ˃˃

Jsem autorkou knihy Čakrové pohádky. 

Každá pohádka má svého zvířecího hrdinu a prostřednictvím jeho dobrodružství si děti snadno zapamatují principy konkrétní čakry. 

Sedm pohádek = sedm principů = sedm základních čaker.

Kniha motivuje děti k plnění svých snů, ke zdravému sebevědomí, k pravdomluvnosti, ale také ve víru v sebe, ve své schopnosti, ve svoji jedinečnost.

Knihu Čakrové pohádky jsem vydala v září 2019. Objednat si ji je možné na tomto odkazu >>

Tyto stránky jsem založila s cílem ukázat lidem, že mohou své životy změnit. Všichni máme možnost volby. Kolem nás je tolik možností, jak zlepšit kvalitu našich životů. Stačí jen natáhnout ruku, udělat první krok a hlavně se nebát. Protože život je pohyb a změny k životu patří.

Petra