Shamballa 1024

Shamballa 1024 je léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Je reprezentován nanebevzatým Mistrem Saint Germainem a Průvodcem, který se jmenuje Joelle.

Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech, 4 stupeň je Mistrovským stupněm. První dva stupně jsou společné a obsahují 512 symbolů. Někteří léčitelé, kteří mají zvláštní úkol, mohou dostat ještě dalších 512 zvířecích symbolů.

„Léčebné symboly“ vnikají do centra těla a harmonizují jen to, co v tuto chvíli harmonizaci potřebuje. Platí tu podobné zákony jako v homeopatii. Shamballa 1024 funguje jak s lidmi, tak i se zvířaty.

Co je Shamballa?

Shamballa je město ve vesmíru. Není v naší dimenzi, má jinou energii, než na kterou jsme jako lidé zvyklí.

Je vytvořené z vysokých energií ze Světla a má mnoho obyvatel. Jsou to plně vědomé bytosti, které mají svůj cíl a také svoje úkoly. Jejich energie je na rozdíl od té naší tak vysoká, že se normálnímu člověku nemůžou přiblížit.

Představte si, že mezi námi a duchovními bytostmi Světla je most. Oni sníží svoje vibrace (kmitočet energií jejich těl) a tím se přiblíží do půlky mostu. My lidé, když se s nimi chceme setkat, musíme jim jít naproti a dojít také do půlky mostu.

Nejlépe se do Shambally dostanete při meditaci, někteří Shamballu navštíví při zasvěcení, protože to je naladění na energii tohoto města. Potom už navštěvujete Shamballu ve spánku. Nevědomé úrovně vašeho Já se tam snadno dostanou, i když vědomí to zaspí. Ve městě Shamballa jsou nanebevzatí mistři a dá se s nimi mluvit, nebo je poprosit o léčení.

Nové pochopení nás otevře novým formám našeho bytí, včetně našich minulých životů, vývoje naší intuice, energetických spojení, práce s našimi průvodci, anděly a pomocníky, kteří nás milují a ochraňují. Shamballa je nazývána multidimenzionální, protože celistvost znamená léčení nás samotných.

Shamballa je sloučení různých typů energií:

1, univerzální životní energie (Reiki)
2, Mahatma energie neboli JÁ JSEM přítomnost
3, energie nanebevzatých mistrů

Univerzální životní energie (Reiki) je energie, která protéká všemi bytostmi, i předměty v našem okolí. Je to energie, která tvoří a dává život. Všechno a každý je tvořen touto energií. Je to energie lásky. Láska je její hnací síla.

Mahatma energie neboli JÁ JSEM přítomnost – to je spíše vnímání sama sebe, než rozeznání zdroje. Klíč k jednotě je v nás samotných. Je to znovupoznání, kdo ve skutečnosti jsme, naše celistvost. To je jedna z nejmocnějších energií, čistá láska.

Energie nanebevzatých mistrů. Nanebevzatí Mistři jsou bytosti, které ukončily svůj reinkarnační cyklus a nyní existují v energetické formě a vyučují lidstvo. Jejich úmysl je podpořit nás a Gaia (naši planetu Zemi) v naší spirituální evoluci.

Shamballa - multidimenzionální léčení

Nevíme, proč jsme prožili tak těžké časy, než jsme nechali rozpadnout partnerský svazek, který nefungoval. Cítíme se být přitahováni k někomu, který nás zraňuje nebo nás nutí žít způsobem, který není pro nás dobrý a my nemůžeme pochopit, proč tomu tak je.

I přes mnohonásobné snažení léčitelů nám není pomoci. To je bod, ve kterém mnoho z nás hledá pomoc a odpovědi. Potom začínáme objevovat synchronicitu a začínáme věci vidět jinak. Dospějeme k novému porozumění.

Objevujeme svět, který jsme předtím neznali. Začínáme rozumět a cítit, že nám synchronicita ukazuje, že všechno je spolu provázáno. To nám poskytuje hluboké poznání o dalších částech jak nás samých, tak ostatních lidí, které potřebují lásku, léčení a integritu.

Když pochopíme myšlenku vzestupu jako celek, tak nám pomůže Shamballa - multidimenzionální léčení milovat nás, léčit a integrovat takové, jací jsme. Každého jednotlivce a všechny.

Nové pochopení nás otevře novým formám našeho bytí, včetně našich minulých životů, vývoje naší intuice, energetických spojení, práce s našimi průvodci, anděly a pomocníky, kteří nás milují a ochraňují. Shamballa je nazývána multidimenzionální, protože celistvost znamená léčení nás samotných.

Jak se předává Shamballa 1024 dál?

Zasvěcení do Shamballa 1024 může předávat ten, kdo již absolvoval Shamballa 1024, Master Level 4.

Zasvěcuje se hlavně dálkově. Zasvěcovaný z toho má pociťově mnohem víc, než při lokálním zasvěcení. 

Zajímá Vás, jak funguje energie Shambally 1024 v praxi?

Přečtěte si můj článek Jak mě Shamballa dovedla k cestování. Celý článek si můžete přečíst zde ˃˃

Pokud máte nějaké dotazy ohledně práce s energií Shambally 1024, nebo máte zájem být zasvěceni do této energie, neváhejte mě kontaktovat.

Obracet se na mě můžete prostřednictvím e-mailu: hejtmankovape@gmail.com

Zasvěcení do všech čtyř stupňů Shambally prováním dálkově. Není nutné nikam jezdit, zasvěcovaný si může z klidu domova procítit celý proces a okamžitě začít se Shamballou 1024 pracovat.

Hned po zasvěcení do prvního stupně můžete pracovat s energiemi na blízko i na dálku. Je i možnost provedení zasvěcení prvního a druhého stupně součastně. Celý manuál k Shamballe 1024 Vám zašlu po zasvěcení na Váš e-mail.

Pokud se chcete o Shamballe 1024 dozvědět více, stáhněte si můj eBook: Cesta vnitřní svobody - Jak být v souladu sám se sebou. Tento eBook si můžete stáhnout zde ˃˃

Pro objednání na zasvěcení do energie Shambally 1024 prosím použijte e-mail: hejtmankovape@gmail.com .

Zasvěcení do Shambally pro mne bylo fascinujícím zážitkem, který jednoznačně pozitivně ovlivnil můj život a nastínil jeho další směrování. Zažila jsem pocity naplnění, porozumění, klidu a absolutního štěstí s novou, dosud nepoznanou, intenzitou. Používám tuto energii denně k užitku svému i svého okolí a jsem nesmírně vděčná, že jsem se s ní mohla blíže seznámit. Rozhodně doporučuji všem vyzkoušet. Paní Petra Vám na cestě Shambally bude laskavým a milým průvodcem a rádcem. Nemohla jsem si zvolit lépe.
Hana Karbulová